Často kladené otázky

Mohu si převést číslo od stávajícího operátora?

Ano, jistě. Také by nás nebavilo složitě kontaktovat všechny známé s novým číslem. Nyní stihnete změnit svého operátora za pouhé 4 pracovní dny. Jak to funguje?

  1. Na Vaši smlouvě, či ve Vaší zákaznické zóně k telefonnímu číslu najdete OKU kód, potřebný pro přenos Vašeho čísla
  2. Jakmile budet mít OKU kód, můžete pokračovat v objednávce našich služeb nebo na naší zákaznícké lince 800 335 335.
  3. Po přijetí objednávky vás budeme kontaktovat a domluvíme se na datu a čase, kdy provedeme převod čísla na vaši novou SIM, kterou vám obratem zašleme.
  4. V domluvený den převodu čísla dojde k deaktivaci vaší staré SIM mezi půlnocí a 2. hodinou ranní. Vaše nová SIM bude aktivní mezi 4. a 6. hodinou ranní.

Za převod mobilního čísla od jiného operátora neplatíte žádný poplatek. Také nic neúčtujeme při převodu od nás k jinému operátorovi.

Jakým způsobem zřídím nové telefonní číslo?

Rychle, jednoduše a především z pohodlí domova. Naše služby si objednáte na infolince 800 335 335 nebo přes webový formulář na stránkách BrknačkaTEL

Jak změním tarif, službu nebo datový balíček?

Tarify můžete měnit dle vašeho aktuálního přání. Někdy zkrátka víc voláte, jindy surfujete po internetu nebo cestujete. Konkrétní hlasový tarif lze změnit vždy ke konci zúčtovacího období. Datové tarify umožňující přístup k internetu můžete dokoupit kdykoliv, nezávisle na stávajícím tarifu volání.

Už víte, jaký tarif chcete? Potřebujete zkonzultovat svůj nápad či poradit? Neváhejte využít naši zákaznickou linku vytočením čísla 800 335 335.

Pro koho jsou tarify určeny?

Jednotlivé tarify jsou určeny skutečně pro všechny členy rodiny. Každý má možnost vybrat si tarif dle objemu svého volání, a k tomu zvlášť dokoupit jakýkoli z datových balíčků pro připojení k internetu. Navíc, jakmile provoláte volné minuty, je cena volání nad rámec paušálu u většiny tarifů stejná.

Nemáte žádné předplacené karty? Budete je nabízet?

V naší nabídce najdete jedinečný tarif za 30 Kč měsíčně, který vám nabídne daleko levnější volání než všechny předplacené karty u konkurence. A k tomu další výhody paušálních tarifů.
Na rozdíl od konkurence také nemáme žádné skryté poplatky ani minimální útraty.

Bylo by pěkné, kdyby jste měli tarifikaci 60+1 nebo nejlépe 1+1.

Počítáme s opravdu dlouhými hovory. Všechny naše tarify jsou tak výhodné, že konečně nemusíte omezovat délku hovoru. Můžete vyřešit vše, co potřebujete, bez ohledu na čas. A právě proto jsme zvolili tarifikaci 60+60.
Stejnou tarifikaci používají i velcí operátoři.

Mobil od BrnkačkaTEL pokrývá svým signálem 99 % rozlohy České Republiky, využíváme mobilnísní sítě T-Mobile. Přesné pokrytí vaší lokality signálem si můžete prohlédnout na tomto odkazu: MAPA POKRYTÍ

Pokud jste naším prvním zákazníkem a neznáme zatím Vaší platební morálku, budeme po Vás při podpisu smlouvy požadovat složit vratnou jistinu ve výši 500 Kč. Ta Vám bude vrácena ihned po 6ti měsících, jakmile budou vaše platby v pořádku. Pro zákazníky Rtyně.net, kteří mají výbornou platební morálku bez blokací volací jistina není požadována.

Smlouvu s námi jsme zkrátili na minimum. Minimální délka smlouvy je 12 měsíců.

Prémiové SMS jsou běžně vypnuté. Spadá pod ně DMS - dárcovské SMS provozované na čísle 87777, SMS platby - tedy platby za parkování a městskou dopravu s předvolbou 902 a poté Komerční Premium SMS, což je nejrizikovější skupina, která zahrnuje Klasické zprávy pro objednávání inzerce, zasílání melodií, nákup her apod. (provozované s předvolbou 900, 901, 903, 904, 907, 908), k tomu ale patří i Hlasovací zprávy (provozované na předvolbě 906) a Erotické služby (provozované na předvolbě 909).

Všechny uvedené ceny jsou již koncové včetně DPH.

Nenašli jste odpověď?Kontaktujte nás
Kde nás najdete?

Kancelář Rtyně.net s.r.o.
Telefon: 498 300 300
Hronovská 573
542 33 Rtyně v Podkrkonoší

Kancelář Rocketnet s.r.o.
Telefon: 491 300 300
Nerudova 1511
549 01 Nové Město nad Metují

Mapa - BrnkačkaTEL - mobilní operátor z Krkonoš
Sleduj nás na Facebooku
© copyright BrnkačkaTEL 2023 | made by jxk.cz